Kolekcja SILVER – Francital

Od wczoraj w naszej ofercie dostępna jest nowa kolekcja Francitala – “SILVER”. Znajdziemy w niej spodnie, kombinezon oraz kurtkę. Wszystko zaprojektowane tak, by chroniło nas przed obrażeniami pił łańcuchowych.  Wszystkie produkty z kolekcji są także wodoodporne. Dodatkowym atutem nowej kolekcji jest przystępna cena, dobra jakość i szeroka gama rozmiarów (przedział od S-3XL).  Wszystkie produkty pasują do siebie kolorystycznie, dzięki czemu możemy dobrać komplet w jednakowym kolorze i za przyzwoite pieniądze.

Francital PRIOR to spodnie antyprzecięciowe posiadające aż osiem wkładek ochronnych. Dostępne w dwóch wariantach kolorystycznych: czerwonym i czarnym. Wyposażone w 4 kieszenie – dwie główne oraz dwie mniejsze na podręczne rzeczy.FI001B-prior-rouge

FI001B-prior-noir

Francital PRIOR MOVE to bardziej rozbudowana wersja poprzednich. Stworzone z bardzo rozciągliwego materiału, dzięki czemu świetnie dopasują się do naszych ruchów i będą wygodne w każdej sytuacji.FI001D-prior-move-noir FI001D-prior-move-rouge

Francital PRIOR MOVE PRO to najlepiej wyposażone spodnie z całej nowej kolekcji. Są lekkie, rozciągliwe i nadają się zarówno do wspinaczki jak i wycinki.  Posiadają pięć warstw ochronnych, jednak nie wpływa to na ich bezpieczeństwo. Zastosowano w nich nową technologię Sofly.  Dostępny jest tylko jeden kolor, jednak rozmiary od S-3XL pozostają.

Fi510

Francital JAMBIERES PRIOR to spodnie z wysokim stanem. Jak każde poprzednie są wodoodporne, antyprzecięciowe, dostępne w dwóch wariantach kolorystycznych, jednak rozmiar jest tylko jeden – uniwersalny. 

FI003B Jambières PRIOR Rouge FI003B-prior-JambièresFrancital SALOPETTE PRIOR to kombinezon antprzecięciowy, Góra jednak nie jest zabudowana, a wyposażona w szelki. Posiada keiszenie, dwie większe oraz trzy mniejsze na rzeczy podręczne (telefon, apteczka). Posiada 8 warstw ochronnych.

FI002B prior rouge test 1 FI002B Photo conforme HRFI002B Dos conforme HR

Francital VESTE PRIOR to ostatni element kolekcji – kurtka doskonale uzupełniająca ją i pozwalająca na zbudowanie zestawu w wybranej przez nas wersji kolorystycznej. Jest antyprzecięciowa i wodoodporna. Posiada wentylację tylną.

Fi005B-jaune-noir FI005B PRIOR Rouge-Jaune

WSZYSTKIE PRODUKTY DOSTĘPNE SĄ W NASZYM SKLEPIE INTERNETOWYM:

PolskiArborysta

 

Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *